Bohemian Trilogy

Bohemian Trilogy

Dnes otevřeno 09:00 - 21:00
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Informace o obchodě

Bohemian Trilogy je ryze český pop-up concept store, kde najdete tři neokoukané a originální značky s dámskou módou, kabelkami a peněženkami z pravé kůže, doplňky do vlasů s božskými florálními motivy a nakonec také s domácími dekoracemi.

ALLEN A LILLY 

Když sukně, tak od Allen a Lilly! Modely, které připravujeme, odráží kousek z nás. Šijeme je pro ty, které to cítí stejně jako my a tak dobře víme, že naše oblečení není pro každého.

Naším cílem je, abyste se v naší módě cítily sebevědomé a přitažlivé, ukázaly ženské křivky, ale zároveň zůstaly elegantní divy na úrovni.

Naše kolekce "šijeme na míru" dané sezóně. Jistě, se sukní se dá zazářit nejen v srpnu, ale třeba i v prosinci!

A protože dbáme na originalitu, každý model je vyrobený pouze v několika kusech. Nikdo nechce potkávat polovinu kolegyň ve stejných šatech..!

VEPELL

Ten, kdo už někdy byl na tržišti v Marrákeši, dobře ví, že se jedná o fantastické místo plné vůní, barev a také úžasných ručně vyráběných výrobků. A jeden takový mi v roce 2014 padl do oka. Na první pohled mě zaujal kožený batoh, který prodával usměvavý prodejce. Žasl jsem nad tím, co dokáží místní mistři vyrobit doslova na ulici bez použití strojů. Už od pohledu mi bylo jasné, že se nejedná o nekvalitní doplněk na jednu sezónu, ale o odolný batoh, se kterým bych klidně mohl procestovat celý svět. Nemohl jsem jinak, než batoh koupit. Moje domněnka byla správná, s batohem jsem procestoval hned několik zemí a mnoho lidí se mě ptalo, odkud ten pěkný „nový“ batůžek mám. To byl pro mě hnací motor pro to, abych se spojil s několika šikovnými českými brašnáři a vdechl život značce VEPELL - značce nadčasových kožených výrobků vyrobených v Česku, kterým rozhodně není pojem slow fashion cizí.

Ulovte si u nás i vy svůj kožený výrobek, který vám bude dělat radost řadu let.

LE PETIT JOIE 

Květinové a perličkové ozdoby nejen do vlasů, které vyrábím, jsou pro mě srdeční záležitostí. Věřím, že v mé práci je vidět, že pro mě tvoření, krása a umění jsou součásti mě a mého života.