Zasaženi láskou

Dne:

Středa 14. února bude v PALLADIU patřit všem zamilovaným!

Od 15 do 20 h přijďte na patro –2, kde na vás bude čekat speciální 3D dekorace ve tvaru srdce s terčem uprostřed. Trefíte-li se do terče, získáte živou růži (odměna platí pro prvních 100 zákazníků, tak si pospěšte, ať na vás zbyde).

V Beauty koutku, který najdete rovněž na patře –2, se dámy mohou svěřit do péče profesionálních beauty stylistek z DOUGLAS a LORMA lifestyle hair studia. Ty je zdarma nalíčí a učešou! Třeba na večerní rande.

Na Valentýna určitě plánujete obdarovat svou drahou polovičku. Využijte valentýnské slevy a speciální nabídky. Většina prodejen je bude nabízet již několik dní předem!  Např. slevy 20–30 % na celý či vybraný sortiment najdete v prodejnách se šperky a doplňky COCCO accessories, Klenoty Aurum, Festina, Valentina nebo v obchodech s módou a obuví Time Out, GERRY WEBER, A3 SPORT, CCC, WOJAS, TOSCA BLU a dalších. Kosmetiku bude možné velmi výhodně zakoupit v prodejnách Clinique, Marionnaud Parfumeries nebo THE BODY SHOP. JATOMI FITNESS poskytne slevu 20 % na členství a stánek s bezplatným líčením nabídne YVES ROCHER přímo před svojí prodejnou 14. 2. od 11:00 do 19:00. 

Celkový přehled slev a speciálních nabídek najdete zde.

Hrajete si rádi? Zúčastněte se valentýnské soutěže o 15 nejoriginálnějších valentýnských vzkazů a přání. Soutěž bude probíhat od 8. do 14. února 2018. V tomto termínu si vyzvedněte na Infokiosku na patře 0 speciální PALLADIUM valentýnku. Do ní napište vzkaz tomu, koho máte ve svém srdci. Tuto valentýnku pak zavěste na 3D srdce vedle Infokiosku, čímž se zařadíte do soutěže. Hrajeme o dárkové poukazy např. do Knihkupectví PALLADIUM, restaurace UNO, prodejen Starbucks nebo Bubbleology. Dále bude možné vyhrát kosmetické balíčky Manufaktura, Kiehl's Since 1851 nebo Yves Rocher. Pravidla soutěže si přečtěte zde.