Dárkové poukazy

Nevíte si rady, co koupit svým blízkým, přátelům či obchodním partnerům? Pořiďte jim dárkové poukazy PALLADIUM a dejte jim možnost, ať si sami vyberou ten nejlepší dárek. Rozhodně nezklamete ani ty nejnáročnější. Poskytujeme také možnost nakoupit dárkové poukazy PALLADIUM online a nechat si je doručit na vybranou adresu.

Koupit ONLINE

HODNOTY POUKAZU

Poukazy nabízíme v nominálních hodnotách 100, 500 a 1 000 Kč (včetně DPH), ke každému poukazu obdržíte stylovou obálku. Poukaz je platný 1 rok od data prodeje. Poukaz lze uplatnit ve více než 120 obchodech a restauracích PALLADIA.

Poukazy do hodnoty 10 000 Kč včetně

Poukazy do této částky můžete zakoupit přímo na Infokiosku (patro 0, vstup z náměstí Republiky, denně od 10 h do 20 h včetně) a tam za ně zaplatit v hotovosti, nebo kartou. Nebo si je lze koupit online na našem e-shopu a nechat si je doručit na vybranou adresu. 

Poukazy od 10 000 do 300 000 Kč včetně
Poukazy nad částku 10 000 Kč lze objednat pouze na našem e-shopu a zaplatit za nákup kartou, nebo bankovním převodem. Po obdržení vaší platby na náš účet vás budeme informovat o termínu vyzvednutí poukazů na Infokiosku PALLADIA (patro 0, vstup z náměstí Republiky), nebo o datu jejich předání dopravci dle způsobu doručení, který v e-shopu zvolíte.

Koupit ONLINE

Poukazy nad 300 000 Kč
O způsobu nákupu poukazů nad tuto částku se prosím předem informujte na e-mailové adrese infokiosek@palladiumpraha.cz  

PODMÍNKY ČERPÁNÍ DÁRKOVÝCH POUKÁZŮ

Nominální hodnota poukazu musí být čerpána v plné výši najednou v jednom z obchodů nebo restaurací PALLADIA. Poukazy nelze vyměnit za hotové peníze, nelze na jejich základě požadovat bankovní převod finančních prostředků, a to ani poté, co uplyne lhůta platnosti poukazů, poukazy dále nelze započítat proti neuhrazeným pohledávkám. Při nevyčerpání nominální hodnoty poukazů nelze vyplatit vzniklý rozdíl v penězích. Poukazy nelze uplatnit na nákup dalších dárkových poukazů (pokud si obchod či restaurace, kde poukazy uplatňujete, nestanovily jinak). Prodávat poukazy z reklamních akcí dalším osobám je zakázáno. Padělání dárkových poukazů je trestné dle platných zákonů ČR.

V případě dotazů kontaktujte Infokiosek na telefonu +420 225 770 250 (denně od 10 do 20 h) nebo e-mailem infokiosek@palladiumpraha.cz

Kde se poukazy akceptují?