Dárkové poukazy

Nevíte si rady, co koupit blízkým, přátelům či obchodním partnerům? Přijďte a nakupte PALLADIUM dárkové poukazy. Usnadníte si práci s výběrem dárku a rozhodně nezklamete ani ty nejnáročnější jedince.

HODNOTY POUKAZU

Poukazy nabízíme v nominálních hodnotách 100, 500 a 1 000 Kč (včetně DPH), ke každému poukazu obdržíte obálku. Poukaz je platný 1 rok od data prodeje. Poukaz lze uplatnit ve více než 135 obchodech a restauracích PALLADIA.

JAK KOUPIT POUKAZY
Poukazy do hodnoty 10 000 Kč včetně

Zakoupíte je denně od 10 do 20 h osobně na Infokiosku v přízemí PALLADIA (patro 0, vstup z náměstí Republiky), a to v hotovosti nebo platební kartou bez nutnosti předchozí domluvy. 

Poukazy od 10 000 do 300 000 Kč včetně

Poukazy nad tuto částku lze platit jedině bankovním převodem. K jejich nákupu využijte on-line objednávku. Po jejím potvrzení a doručení Vaší platby na náš účet Vás budeme informovat o termínu vyzvednutí poukazu na Infokiosku v přízemí PALLADIA (patro 0, vstup z náměstí Republiky, denně od 10 do 20 h).

OBJEDNÁVKA POUKAZŮ ONLINE

Poukazy nad 300 000 Kč
O způsobu nákupu poukazů nad tuto částku se prosím předem informujte na e-mailové adrese infokiosek@palladiumpraha.cz  

PODMÍNKY NÁKUPU

Poukazy lze hradit pouze v hotovosti do výše 10 000 Kč, v případě zájmu o nákup dárkových poukazů ve vyšší hodnotě než 10 000 Kč je potřeba zaplatit převodem na účet.

Poukazy nelze proplatit v hotovosti, nominální hodnota poukazu musí být čerpána v plné výši najednou v jednom z obchodů nebo restaurací. Padělání dárkových poukazů je trestné dle platných zákonů ČR.

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonu +420 225 770 250 nebo e-mailem infokiosek@palladiumpraha.cz

Kde se poukazy akceptují?