Nové podzimní kolekce a bavlněná rouška jako dárek

Dne:

NEJLEPŠÍ ČAS PŘIPRAVIT SVŮJ ŠATNÍK NA PODZIM

Letošní podzimní trendy dávají možnost vyniknout každému z nás. Individualismus je trendem číslo jedna! Zaměřte se proto hlavně na styling toho, co nosíte. Projděte svůj šatník a vylovte z něj nadčasové kousky. Ty, které vám chybí, přijďte dokoupit do prodejen v PALLADIU, do nichž už dorazily nové kolekce... a pak kombinujte, hrajte si, vytvářejte váš osobní styl – styl, který podtrhne vaši osobnost, styl, který vás bude bavit... a to nejen tento podzim. 

Pokud nevíte, jak na to, podívejte se na inspiraci, kterou jsme pro vás připravili na našem Blogu.


DÁREK ZA VÁŠ NÁKUP 

Nakupte během září v PALLADIU v minimální hodnotě 1 000 Kč a získejte stylovou černou bavlněnou roušku PALLADIUM jako dárek. Vybrat si můžete z dámské a pánské velikosti. 

A jak roušku získáte? Prokažte se účtenkou (účtenkami, nepočítá se však účtenka ze supermarketu Albert) za váš nákup v PALLADIU na Infokiosku PALLADIA na patře 0, a to od 1. září do neděle 4. října 2020 včetně od 10 h do 20 h, a dárek je váš!

Akce platí do vyčerpání zásob.

POZOR: Při uplatnění dárků za nákup během Dnů Marianne v Marianne Loungy na patře –2 (18.–20. 9. 2020) zaniká nárok na získání roušky na Infokiosku na patře 0 (tzn. buď uplatníte nárok na PALLADIUM dárky – PALLADIUM taška a flakon na parfém – nebo na roušku). Vydáváme pouze jeden dárek na osobu. 

PAL_web_Novinky_Rouska_za_nakup_nad_1_000_Kc_fotka