Dovolená na poslední chvíli? Žádný problém, máme pro vás 5 tipů!

Nestihli jste letos ještě žádnou letní dovolenou a rádi byste vyrazili k moři? Nemáte čas pátrat po tipech, kam konkrétně si zaletět, nebo jen nevíte, co byste rádi? Vybrali jsme za vás a pro vás 5 nej nabídek cestovní kanceláře Blue Style. Ať už hledáte klidnější pobyt pro celou rodinu, nebo aktivnější dovolenou se sportovním vyžitím a nočním životem... Pro každého máme něco!

Rhodos, Hotel Ellia

Tříhvězdičkový hotel na řeckém ostrově Rhodos se nachází pouhých 300 metrů od pláže. Je vhodný pro rodiny s dětmi, naleznete zde skluzavky, dětské hřiště, animační programy pro děti a další aktivity. Navíc pokud rádi objevujete lokální kuchyni, v docházkové vzdálenosti se nachází množství typických řeckých taveren a kaváren.

1460_x_RHODOS

Blue Style: Cena na týden, All Inclusive, se pohybuje od 14 000 CZK (může se měnit v závislosti na termínu, zvolené službě a počtu osob).

Zakynthos, Hotel Selyria Resort

Menší pětihvězdičkový resort se rozkládá 400 metrů od písčito oblázkové pláže, kterou lemují restaurace a bary se skvělým jídlem a pitím. Pulzující noční život řeckého ostrova Zakynthos ocení především páry nebo skupiny přátel.

1460_x_Zakhyntos

Blue Style: Cena na týden, All Inclusive, se pohybuje od 18 000 CZK (může se měnit v závislosti na termínu, zvolené službě a počtu osob).

Tunisko pevnina, Hotel Blue Oceana Suites

Rozlehlý pětihvězdičkový hotel se nachází přímo u bílé písčité pláže na tuniské pevnině. Nabízí vynikající servis a vybavení jako například nákupní galerii, kadeřnictví, wellness nebo fitness. Na své si přijdou i gurmáni, kteří mohou ochutnat výbornou kuchyni hned v několika restauracích. Resort je vhodný spíše pro páry, a to jakéhokoliv věku. 

1460_x_Tunisko

Blue Style: Cena na týden, All Inclusive, se pohybuje od 20 000 CZK (může se měnit v závislosti na termínu, zvolené službě a počtu osob).

Severní Kypr, Noah’s Ark Deluxe Hotel & Spa

Severní Kypr je stále ještě turisty neobjevenou destinací, kde najdete krásnou divokou přírodu, opuštěné pláže i resorty zasazené v krásných zahradách. Tento pětihvězdičkový hotel je jedním z nich. Nabízí jak vyžití pro rodiny s dětmi, tak klidná zákoutí pod rozkvetlými stromy i krásnou pláž s jedním z nejčistších moří vůbec.

1460_x_KYPR

Blue Style: Cena na týden, Ultra All Inclusive, se pohybuje od 23 000 CZK (může se měnit v závislosti na termínu, zvolené službě a počtu osob).

Kapverdy, Halos Casa Resort

Hotel na jednom z ostrovů tzv. Zeleného mysu je umístěn v blízkosti široké pláže omývané tyrkysově zbarveným oceánem. Resort je vhodný pro všechny, kdo mají rádi sport a zábavu. Kromě animačních programů po děti a dospělé si zde můžete například zahrát plážový volejbal, šipky, nebo navštívit fitness a wellness centrum.

1460_x_Kapverdy

Blue Style: Cena na týden, All Inclusive, se pohybuje od 21 000 CZK (může se měnit v závislosti na termínu, zvolené službě a počtu osob).

Článek vznikl ve spolupráci s cestovní kanceláří Blue Style, jejíž pobočku najdete v PALLADIU v patře –2 (v metropasáži). Otevřená je denně od 9 do 21 h.

Zdroj fotografií: Shutterstock a nájemce Blue Style z PALLADIA

#vsechnastories #léto #zabava #plavky #dovolená