Darujte dětem radostné Vánoce

Potěšte letos na Vánoce nejen své blízké, ale také těžce nemocné děti a děti z dětských domovů. Pomozte nám a nadačnímu fondu Radost dětem splnit jejich přání. Zapojte se do osmého ročníku projektu Strom radosti a přijďte si do Palladia vybrat, komu radost zabalíte pod stromeček. Strom radosti najdete až do 22. prosince 2022 u Infokiosku v patře 0.

Staňte se součástí akce, kterou letos již tradičně pořádáme ve spolupráci s nadačním fondem Radost dětem. Ten od roku 2011 plní sny těžce nemocným dětem a dětem z dětských domovů. Fond v čele s jeho zakladatelkou Kateřinou Wich spolupracuje s 26 dětskými domovy a klokánky z celé České republiky. Za více než 10 let svého působení pomohl již tisícům dětí s financováním jejich léčby a usnadněním jejich těžké životní situace. Nadační fond Radost dětem zajišťuje také ozdravné pobyty, zábavné akce, dětské tábory a charitativní akce, mezi které patří i Strom radosti v Palladiu.

FOTO_2

Jak se můžete zapojit?

Zastavte se u Stromu radosti u Infokiosku a vyberte si některé z přání dětí. Kupte vybraný dárek v libovolném obchodě a přineste ho zpět k Infokiosku, kde dárek předejte. Naši Ježíškovi pomocníci se postarají o to, aby na Štědrý den doputoval k tomu správnému dítku. 
Záleží jen na vás, kolik můžete a chcete do dobrého skutku investovat. Na seznamu dětských přání najdete dárky do 250, 500 a 1000 Kč a nad 1000 Kč. Ať už se rozhodnete pro puzzle, knížku, deskovou hru, kosmetiku, barvy na sklo, lego, sluchátka nebo cokoliv dalšího, věřte, že dětem vykouzlíte úsměv na tváři.

FOTO_3

Slavnostní rozsvícení Stromu radosti

Letošní ročník Stromu radosti podpořila také řada slavných osobností, které se zúčastnili i oficiálního rozsvícení v pátek 11. listopadu. Slavnostním odpolednem nás provedla moderátorka Tereza Tobiášová a zazpívala Denise Wich. Projekt pak odstartovali přestřižením červené pásky společně s Tomášem Plekancem, Lucií Šafářovou a jejich dětmi, Kateřinou Wich, zástupkyní Palladia, Osmanym Laffitou, Simonou Krainovou a jejími syny.

PAL_web_novinky_Strom_radosti_2022_fotka_z_rozsviceni_3

Pojďte s námi rozzářit dětské oči a udělat z Vánoc ten nejkouzelnější čas v roce. Děkujeme, že pomáháte. Podívejte se, která DĚTSKÁ PŘÁNÍ můžete aktuálně splnit.

Zdroj fotografií: Palladium a Martin Chromek

#vsechnastories #Vánoce #Strom radosti