Navštivte unikátní výstavu Tajemná Indonésie – Tamtamy času (patro +2)

Využijte poslední možnost prohlédnout si unikátní výstavu Tajemná Indonésie – Tamtamy času, která je k vidění v ZÓNĚ (patro +2, nad fitness centrem), západní civilizací málo probádaná zákoutí Tichomoří a jeho etnika. Výstava je otevřená denně od 12 do 19 h už jen do 21. června 2024 včetně. Nezbývá vám moc času, a tak s její návštěvou neotálejte.

Nemáte odvahu na to, abyste se sami vydali do Indonésie, na tajemný ostrov Nová Guinea a Šalamounovy ostrovy? My vám s těmito destinacemi a jejich obyvateli seznámíme díky výpravám legendárních cestovatelů Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky, a Miloslava Stingla v rámci výstavy Tajemná Indonésie – Tamtamy času. Tato výstava vznikla pod taktovkou cestovatele Rudy Švaříčka, který se s těmito legendárními cestovateli osobně znal. Co do rozsahu a zpracování jedinečných materiálů jde v Čechách o největší výstavu svého druhu. Nejenže ukazuje neznámá etnika z těchto dálek, ale zejména přináší jedinečné etnografické skvosty ve formě předmětů, obydlí a zvyků těchto etnik.

Udělejte si čas a zastavte se v ZÓNĚ (patro +2, nad fitness centrem) na výstavě Tajemná Indonésie – Tamtamy času denně od 12 do 19 h. Výstava je vhodná pro všechny věkové skupiny, od dětí, přes dospělé až po seniory. Vstupenky na ni si můžete pořídit dopředu (na tomto odkazu), ale klidně až na místě (lze platit kartou).

Výstava trvá už jen do 21. června 2024.
 

FB_IG_INDONESIE_post_square

Foto: cestovní kancelář Livingstone