PALLADIUM opět v plném provozu

S radostí vám oznamujeme, že je vaše oblíbené nákupní centrum PALLADIUM opět v plném provozu. Budeme rádi, pokud do něj zavítáte na nákupy. Za ně nyní dostanete elegantní plnitelný flakon na parfém jako dárek! Díky speciálním nabídkám, které nyní prodejny po omezenou dobu nabízejí, nebude vůbec těžké utratit v PALLADIU 500 Kč, což je částka, za kterou dostanete při předložení vaší účtenky na Infokiosku zmiňovaný dárek. **

Protože je pro nás vaše zdraví prioritou, nainstalovali jsme u každého vstupu do PALLADIA bezkontaktní stojan s dezinfekcí a odpadkový koš na kontaminovaný odpad. Na toaletách, které najdete na patrech +2 a -2, vám jsou k dispozici dezinfekční mýdla. Posílili jsme rovněž denní úklid společných prostor PALLADIA, díky kterému nejen podlahy, ale i kontaktní plochy jako madla, kliky a tlačítka od výtahů budou několikrát během dne ošetřovány dezinfekčními prostředky.

Abychom mohli zajistit vaši maximální bezpečnost, prosíme vás tímto o dodržování následujících 3 základních pravidel, které vám v prostorách PALLADIA bude připomínat i infografika:

  • do PALLADIA vstupujte se zakrytým nosem a ústy (rouškou, šátkem či jinou ochranou) a při vstupu využijte dezinfekce nainstalované u vchodů,
     
  • dodržujte rozestupy alespoň 2 metry od dalších zákazníků,
     
  • neshlukujte se s ostatními zákazníky.

Na dodržování výše uvedených pravidel dohlíží ostraha centra, jejíž pokyny prosím respektujte. Chceme, aby PALLADIUM zůstalo pro nás všechny bezpečným místem.

Každý den se navíc můžete potkat s našimi mimy, kteří vám mimo jiné pomůžou s dodržováním pravidel... s humorem jde všechno líp!

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na vaši návštěvu.

 

Ohledně otevírací doby konkrétní prodejny se prosím informujte přímo u dané prodejny. Během května a června jsou povolené případné změny v otevírací době prodejen za podmínky dodržení minimální otevírací doby od 10:00 do 18:00 h. 

** Účtenky z více prodejen se mohou sčítat. Neplatí však na účtenky ze supermarketu Albert. Akce trvá do 14. června 2020 včetně nebo do vydání zásob. Na jednoho zákazníka se vydává jeden dárek.