Přijďte si koupit "konversky" do nové prodejny Converse v PALLADIU

V PALLADIU v patře –1 byla otevřena nová prodejna Converse, ve které najdete nejen ikonickou obuv této značky, ale i stylové street oblečení.

Converse je synonymem pro pohodlí, kvalitu a nadčasový design. Je to značka, kterou milují generace po celém světě, a nyní máte příležitost objevit její nejnovější kolekce přímo u nás v PALLADIU. Přijďte si vyzkoušet legendární “konversky”, které nikdy nevyjdou z módy, nebo objevte nové modely, které vás nadchnou svým originálním stylem.

Prodejna nabízí obuv a oblečení jak pro ženy, tak pro muže, které dokonale doplní váš městský look. Ať už hledáte něco na běžné nošení, nebo kousky, které podtrhnou váš jedinečný styl.

Converse je americká značka s více než stoletou tradicí, která zpočátku vyráběla pracovní gumovou obuv. Aby si zajistila celoroční odbyt, rozhodla se začít vyrábět i sportovní obuv, o kterou byl zájem po celý rok. Nejprve nabídla svou obuv hráčům basketbalu, který byl v té době v Americe populární. Byla tak vyrobena první verze basketbalové boty All Star. Bota se skládala z velmi tlusté gumové podrážky a plátěného, někdy koženého svršku. Od té doby, co do Converse nastoupil bývalý hráč basketbalu Chuck Taylor, který měl na starosti odbyt této obuvi, prodeje “konversek” velmi vzrostly. Chuck byl proto zahrnut do vývoje bot All Star. Výsledkem se staly kotníkové basketbalové boty, které se firma rozhodla pojmenovat “All Star Chuck Taylor”. Tento model se od roku 1932 vyrábí dodnes v téměř nezměněné podobě.

V nově otevřené prodejně Converse v PALLADIU najdete nejen tyto legendární “All Star Chuck Taylor” boty, ale i mnohé další modely, do kterých se podepsal styl a trendy 21. století. V prodejně si můžete na své “konverzky” nechat na zakázku vyšít, co budete chtít, popřípadě si nechat vylepšit váš fashion kousek od Converse nějakou stylovou nažehlovačkou.

Těšíme se na vás – denně od 9 do 21 h v Converse v PALLADIU (v patře –1). Nyní v prodejně nakoupíte s 30% slevou! A až v ní budete, nezapomeňte se podívat na originální murál od Tomski&Polanski.
 

PAL_Converse_interier_1_mala

PAL_Converse_interier_2_mala

PAL_Converse_interier_4_mala

PAL_Converse_interier_6_mala

PAL_Converse_interier_7_mala

PAL_Converse_exterier_mala

Foto: PALLADIUM