Strom radosti 2019

Dne:

Ve čtvrtek 7. listopadu jsme rozsvítili společně s nadačním fondem Radost dětem letošní vánoční Strom radosti, který až do 23. prosince najdete v PALLADIU na patře 0 vedle Infokiosku.

Letošním cílem je nasbírat 300 dárků pro nemocné děti a děti z dětských domovů. Sbírka je určena dětským onkologickým pacientům, dlouhodobě nemocným dětem a také dětem z dětských domovů z celé České republiky. Stačí, když se zastavíte v období od 8. listopadu do 23. prosince včetně v PALLADIU u Infokiosku (patro 0) a vyberete si některou z 300 kartiček, na kterých se nachází konkrétní přání = dárek. Dárek poté zakoupíte a donesete zpátky na Infokiosek. Nadační fond Radost dětem dárky bude během celé doby postupně rozvážet přímo do nemocnic a dětských domovů, kde se dostanou na Vánoce přímo k těm, kteří si je přáli.

Dárky jsou rozděleny do několika cenových kategorií – do 250 korun, do 500 korun, do 1000 korun a nad 1000 korun. Každý ze zájemců o pomoc si tak může vybrat přání z kategorie podle svých možností. 

Děkujeme vám všem, kteří se letos do akce Strom radosti zapojíte. Vážíme si vaší pomoci.