„Terapie sdílením“ Ester Geislerové v PALLADIU (21. 4. –30. 6.)

Dne:

Terapie sdilenim Ester 1Staňte se součástí speciální formy úspěšného projektu "Terapie sdílením" v reálném prostoru, v patře +2 v PALLADIU, který vznikl pod kurátorským dohledem Ester Geislerové a názvem "Terapie sdílením lounge". 

V "Terapie sdílením lounge" najdete od 21. dubna do 30. června kromě odpočinkového prostoru a ikonických hlášek a zpráv z projektu #terapiesdilenim a Instagramu @esterajosefina také speciální mailbox. Napište na připravenou kartičku, ať už anonymně, nebo pod svým jménem, své trápení, obavy, nebo naopak vyznání svých citů k někomu blízkému, vaše sny, přání a vhoďte ji do něj. Forma vašeho sdělení může být lecjaká – dopis, básnička, povídka, krátký vzkaz, screenshot z mobilu atd. ... fantazii se meze nekladou!
Ty nejlepší vzkazy z mailboxu budou sdíleny s ostatními na sociálních sítích PALLADIA a Terapie sdílením a na konci května a června oceněny! Čím? Např. dárkovými poukazy na nákup do PALLADIA, knihou Terapie sdílením, vstupenkami na Terapii sdílením LIVE nebo na novou přednášku Terapie sdílením RESET.

Kromě možnosti napsat a vhodit svůj vzkaz do mailboxu, potkávat se s ostatními nebo přijít jen tak si odpočinout, na vás v "Terapie sdílením lounge" čeká i edukace k tématu komunikace – vysvětlíme vám nejčastěji vyskytující se pojmy jako ghosting, pigging a mnohé další.

"Terapie sdílením lounge", která se otevírá 21. dubna, se těší na vaši návštěvu! 

Terapie sdilenim Ester 1

Terapie sdilenim Ester 2

(Fotky: Adam Costey)