Výstava fotek Roberta Vana 6. 10. – 5. 11. v ZÓNĚ v PALLADIU

Dne:

>>> Vážení návštěvníci, omlouváme se, výstava fotografií WOMEN od Roberta Vana je z důvodu konání AR Festu v ZÓNĚ nepřístupná ve čtvrtek 21. 10. a v pátek 22. 10. Děkujeme za pochopení. <<<

Srdečně vás zveme na výstavu fotek s názvem WOMEN, která představuje 100 černobílých fotek od světoznámého fotografa Roberta Vana. Touto výstavou vzdává fotograf hold všem ženám, které ho provázely celou jeho kariérou a životem. Výstava je k vidění zdarma a startuje ve středu 6. října 2021 v prostoru ZÓNY v PALLADIU na patře +1 (nad vstupem z náměstí Republiky). Fotky si v ZÓNĚ můžete prohlédnout denně od 10 do 20 h do pátku 5. listopadu 2021. .

Robert Vano, narozený na Slovensku, emigroval v roce 1967 do USA. Ve Spojených státech pracoval jako kadeřník, vizážista a asistent pro známé fotografy a časopisy (Vogue, Harper´s Bazaar, Donna, Seventeen, Mademoiselle a další). Od roku 1984 je samostatným fotografem s působností v New Yorku, Paříži a Miláně. V současné době žije v Praze jako fotograf na volné noze. 


Vystava fotek Women od Roberta Vana.   

(Autor fotografie: Robert Vano)