BUBBLE – výstava fotografií Alexandera Dobrovodského v ZÓNĚ

Srdečně vás zveme na prodejní výstavu fotografií Alexandra Dobrovodského, která startuje dnes, ve čtvrtek 11. května, v ZÓNĚ v PALLADIU (a je otevřená denně od 11 do 18 h).

Alexander Dobrovodský je uznávaný český fotograf, který po střední škole v Praze odjel studovat do USA. V roce 1999 vytvořil portfolio, díky kterému získal studijní stipendium na studium fotografie na Art Institute of Pittsburgh (AIP). Po americkém pobytu se vrátil zpět do Evropy, aby zahájil kariéru profesionálního fotografa. Rok 2005 strávil v Amsterdamu, kde rozvíjel svůj osobní fotografický jazyk ovlivněný holandským světem. Po návratu do Prahy začal pracovat na plný úvazek na projektech zaměřených především na životní styl, sport, portrét, automobilovou a architektonickou tematiku. Od roku 2007 fotografuje pro světové agentury a časopisy (včetně světových kampaní pro Nike, Samsung, Avast, Pilsner Urquel a dalších).

Na výstavě Bubble od Alexandera Dobrovodského, která v ZÓNĚ v PALLADIU potrvá do 31. srpna, budete mít možnost prohlédnout si téměř dvě desítky fotografií (nejen) ze Španělska, které vznikly v rámci letošní umělcovy stáže ve Španělsku, a naladit se tak na atmosféru této jižní země.

PAL_web_novinky_vystava_Bublina_fotka_uvodni_fotka

PAL_web_novinky_Vystava_Bubbles_fotka_z_vystavy_cb

SASA3509-FINAL-PREVIEW

PAL_web_novinky_vystava_Bublina_fotka_2

Foto: Alexander Dobrovodský