Oslaďte si den se zákusky a dorty ze SiCAKE – Svět dortů

V cukrářském světě existuje kouzelné místo, kde se spojuje dvacetiletá kulinářská zkušenost s uměleckou kreativitou, aby vytvořily lahodné sladkosti. SiCAKE - Svět dortů je vyhlášená cukrárna, která si svými výjimečnými dorty a zákusky získala srdce i chuťové buňky milovníků dezertů. Díky svému bezkonkurenčnímu řemeslnému zpracování a vysoké kvalitě se toto lahodné království stalo cílem zákazníků Palladia. SiCAKE – Svět dortů najdete v Palladiu v patře –2 a my vás do něj tímto zveme.

SORTIMENT

Dorty a zákusky peče přední plzeňská cukrářka, Jana Kůsová, se svým týmem již více než 20 let. Svou první kavárnu SiCaffé otevřela v roce 2003 v Plzni. Po nějaké době se začala věnovat výrobě vlastních dortů a zmrzliny, až vznikl SiCAKE, první cakeshop svého druhu v tuzemsku, se kterým expandovala mimo Plzeň. Dnes pro zákazníky všech svých poboček připravuje dorty, zákusky, cupcaky, makronky, věnečky, marcipánové figurky, muffiny a dokonce i vánoční cukroví. Všechny druhy zákusků jsou lehké, jemné a rozplývají se na jazyku.

Veškerý sortiment si můžete buď nakoupit přímo v dané pobočce, v případě Palladia v kiosku SiCAKE - Svět dortů v patře –2, nebo si ho objednat předem na konkrétní datum. V SiCAKE dokáží vykouzlit na dort jakýkoliv motiv. Ať už chcete dort pro své dítko, partnera nebo kolegy ve firmě, nic není nemožné – vašim přáním cukráři ze SiCAKE vyjdou vždy vstříc, a to dokonce již do 5 dnů ode dne objednávky (tu můžete učinit i přes online formulář na webu). Neoplýváte-li ale vlastními nápady, vyberte si některý z již vytvořených motivů.

 

dorty


Nabídka příchutí sladkostí je rozsáhlá, každý si najde to své. Ať už jste příznivce ovocných dortů a zákusků, nebo tradičních čokoládových, karamelových, kokosových, pistáciových, nugátových a dalších, pro každého je v SiCAKE něco.

Dobroty ze SiCAKE kromě oslav ale osladí třeba i vaši firemní akci. SiCAKE - Svět dortů nabízí totiž i sladkosti pro váš raut/catering. Máte-li speciální požadavek na suroviny, ze kterých by sladkosti měly být vyrobené, není problém. Cokoliv z nabídky vám totiž SiCAKE připraví i např. v bezlepkové verzi.

DSC06494

SOUTĚŽ O POUKAZY

Pochutnejte si zdarma na cukrovinkách z kiosku SiCAKE - Svět dortů (v Palladiu v patře –2) – zapojte se do naší soutěže o 10 poukazů v hodnotě 1 000 Kč / 1 poukaz. Pět vítězů vybereme v soutěži na našem Facebooku, druhou polovinu pak z těch, kteří se zúčastní na našem Instagramu. Soutěžní příspěvky najdete na našich sociálních sítích v druhé polovině července.

DSC06525

Vyobrazené produkty jsou k dostání buď v kiosku SiCAKE - Svět dortů, nebo na objednávku přes web SiCAKE.

Zdroj fotografií: SiCAKE - Svět dortů a PALLADIUM

#vsechnastories #mňamky #rady #Soutěž