Nakupujte v Albi během rekonstrukce prodejny Svět her Albi

Dne:

Protože se značka Albi, která je na českém trhu již třicet let, snaží od svého vzniku přinášet svým zákazníkům to nejlepší, a to nejen z pohledu zboží, ale zároveň i prostředí, ve kterém jej prodává, rozhodla se pro renovaci prodejny Svět her Albi v PALLADIU (patro –2, metropasáž). Z tohoto důvodu je tato prodejna uzavřená do 5. února 2024 včetně.

Prodejnu do té doby čeká zvelebení interiéru do více hráčského stylu, které vám přinese lepší zážitek z nakupování. Kromě výměny podlahy a nábytku bude přehlednější vystavení her, sortiment her se rozšíří o hry dalších výrobců

Do 5. února múžete využít druhou prodejnu Albi v PALLADIU, která se nachází jen 100 m od této rekonstruované. I v ní vám bude poskytnut servis jako z pohádky – stačí zajít do prodejny Albi, nebo kontaktovat zákaznickou linku (M: 730 800 720):

  • Nenašli jste na prodejně vybranou hru? Pokud je skladem dostupná, Albi vám ji objedná a doručí, kam chcete.
     
  • Nesplnila zakoupená hra vaše očekávání? Jednoduše ji v prodejně Albi do 30 dnů vraťte, případně vyměňte za jinou. Může být i rozbalená a hraná. Stačí k tomu jen účtenka.
     
  • V případě skladové dostupnosti vám Albi dodá chybějící a vymění rozbité díly (např. karty, plánky, figurky) k vaší oblíbené hře. Buď si je můžete vyzvednout v prodejně, nebo vám je doručí až domů.
     

PAL_web_novinky_Albi_Svet_her_rekonstrukce_vnitrni_fotka

Foto: Albi
 

PAL_web_novinky_Albi_Svet_her_rekonstrukce_vnitrni_fotka_2

Foto: PALLADIUM