Vyhrajte motorku z bondovky v rámci výstavy Bond in Motion

Dne:

Byli jste už na výstavě Bond in Motion? Pokud ne, tak to rychle napravte. Výstava trvá jen do 1. dubna 2024. Každá vstupenka na tuto výstavu je slosovatelná a vyhrát můžete např. motocykl (inspirovaný filmem o Jamesi Bondovi), který je aktuálně k vidění v PALLADIU u Infokiosku. A to není vše! Zákazníci PALLADIA mají nyní slevu na nákup vstupenky/vstupenek. Jak slevu získáte? Čtěte pozorně dál. 

Unikátní výstava ikonických vozidel Jamese Bonda, Bond in Motion, na kterou doporučujeme vyhradit si alespoň hodinu času, se koná v Křižíkových pavilonech B a C na pražském Výstavišti v Holešovicích (vstup je pouze z pavilonu C, ze zadní části od řeky) a otevřená je od čtvrtka do neděle. Na téměř 3 000 m2 výstavní plochy uvidíte 85 unikátních exponátů – jak vozidla, která byla použita ve filmech o Jamesi Bondovi, tak i zajímavé neautomobilové předměty. Za zmínku stojí i unikátní Bar 007, ve kterém se podává jakjinak než slavný drink Jamese Bonda „vodka martini“ a prodejna Jamese Bonda.

Vstupenky každé kategorie na tuto výstavu jsou slosovatelné a ve hře jsou opravdu lákavé výhry:

  • vstupenky na závod Formule 1 Velké ceny Rakouska,
  • prohlídka továrny motocyklů Triumph v Anglii,
  • víkendový pobyt v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech,
  • motocykl Triumph Tiger 900 Bond z limitované edice inspirované nejnovějším filmem o Jamesi Bondovi Není čas zemřít (No Time to Die) z roku 2021.

Právě tato motorka je vystavená v PALLADIU u Infokiosku (v patře 0), kde si ji jednak můžete prohlédnout ze všech stran, ale také se dozvědět slevový kód, díky kterému získáte 10% slevu na vstupenky (při nákupu vstupenek online použijte slevový kód 007PALLADIUM10 a sleva je vaše). A právě ty vás automaticky zařadí do hry o tyto skvělé výhry.

PAL_Bond_in_motion_motorka_foto_1_upravene

Foto: PALLADIUM

Věděli jste, že v bondovkách se Seanem Connerym najdete české stopy?