Oblékněte si tričko naruby! 15. 5. Den naruby v PALLADIU

Pacientská organizace DEBRA ČR vyhlásila na středu 15. května 2024 Den naruby. Máme radost, že se ho letos účastníme i my, PALLADIUM.

Kdo bude mít ve středu 15. května 2024 oblečené tričko naruby, vyjádří tím podporu pacientům s tzv. nemocí motýlích křídel, kterým může ublížit i šev na oblečení. Dnem naruby se tak šíří osvěta o tomto vzácném, ale nesmírně závažném a život omezujícím onemocnění. Když si totiž vezmete na sebe tričko naruby, lidé vás na to budou upozorňovat a vy jim budete vysvětlovat, proč máte oblečení právě tak, jak máte.

A proč právě 15. května? Protože v tento den byla přesně před 20 lety založena DEBRA ČR. Je jedinou organizací zaměřenou na komplexní podporu takto nemocných, kterým poskytuje celou škálu služeb a realizuje pro ně mnoho aktivit a projektů s cílem ulevit rodinám po stránce sociální, psychické i ekonomické. 

Najděte i vy odvahu, oblékněte si své tričko v Den naruby tak, jak ho nosí pacienti trpící nemocí motýlích křídel, aby chránili svou křehkou kůži, a přijďte do PALLADIA. Pokud se zastavíte na Infokiosku (patro 0) v čase 10-18 h a ukážete, že máte tričko naruby, dostanete od naší hostesky jako poděkování hřejivé srdíčko PALLADIUM. A to není všechno! Prvním 15 z vás, kteří na Infokiosek dorazí s tričkem naruby a řeknou naší hostesce heslo „DEBRA“, dáme jako dárek speciální designové tričko NARUBY od DEBRY ČR.

Těšíme se na vás a pevně věříme, že nás s tričkem naruby bude ve středu 15. května 2024 (nejen) v PALLADIU co nejvíc.
 

den_NARUBY-5

 

den_NARUBY-9

Foto: DEBRA ČR