Je pohodové cestování s dětmi utopie?

Cestujete s dětmi? Máme pro vás tipy, jak zabavit své ratolesti na cestách a oddychnout si od věčného: „Mami, a kdy už tam budeme?“ Tady jsou!

Co si budeme povídat, cestování s dětmi je zábava, ale může být i náročné, zvlášť kdy nedej bože uvíznete v koloně a cesta se tak prodlouží třeba i o několik hodin.

Nejmenší děti zabavíte nejlépe nějakou hračkou. Radost jim udělají chrastítka, plyšové či dřevěné hračky. Spousty legrace si užijí třeba s mluvícím krtečkem, který je zároveň i maňásek, takže mu s ním z předního sedadla, pokud samozřejmě neřídíte, můžete zahrát divadlo, až bude všem dlouhá chvíle.

Chrastítko Mickey (orientační cena 349 Kč), Myš na tyči (orientační cena 199 Kč), Maňásek Krtek (orientační cena 599 Kč), Mluvící pejsek (orientační cena 999 Kč) - vše ze Sparkys.

Pokud si chcete oddychnout a aktivně se nezapojovat, o dokonalou zábavu vašich ratolestí se postará i populární interaktivní mluvící hra do auta. Ta nabízí dva stupně náročnosti a kromě veselých dopravních písniček zprostředkuje dětem zajímavé informace ze světa dopravy a cestování, takže se s ní nejen zabaví, ale i něco zajímavého dozvědí.

Jestliže máte doma třeba malého technika, pak mu pořiďte chytré hodinky. Mají spousty zábavných světýlek, tlačítek a realistických zvuků a dovolá se s nimi i psímu kamarádovi. Věřte, že ho zabaví na opravdu dlouhou dobu a navíc se díky nim bude cítit jako dospělák.

 

Počítadlo (orientační cena 279 Kč), Kouzelné čtení (orientační cena 299 Kč), Chytré hodinky (orientační cena 399 Kč) - vše ze Sparkys.

Se staršími dětmi už je to spíš boj s časem stráveným na telefonu. Pokud tedy hledáte alternativu k tomuto "mobilnímu oblíbenci", zkuste jim pořídit karty s motivem Hry o trůny nebo retro karty Wonder Woman. A nebo jim zamotejte hlavičky oblíbenými hlavolamy. Třeba můžete společně zavzpomínat na mládí s ježkem v kleci.

Uvidíte, bavit se budete nakonec všichni! 

Hrací karty Wonder Woman (orientační cena 190 Kč), Hrací karty Game of Thrones (orientační cena 590 Kč) - vše z ComicsPoint.

Tak přejeme šťastnou a hlavně klidnou cestu, ať už jedete kamkoli. :)

 

 

#vsechnastories #ostatni #zabava #rady