Magazine
Jaro/Léto 2019

S prvním jarním víkendem přišlo i nové jarně-letní vydání PALLADIUM Magazine, jehož hlavní téma zní: „Na cestě“.

Začněte v rubrice Trendy jaro/léto, kde objevíte aktuální tipy na outfity. Pokračujte třemi Fashion stories, které vás zavedou do světa blue jeans, na cestu do fantazie nebo na výlet. Rady naší beauty stylistky, jak se nalíčit a učesat, si přečtěte v rubrikách Trendy líčeníÚčesy nové sezony. Jak zůstat i během cestování šik, a jaké beauty vychytávky si máte proto do svého zavazadla zabalit? To prozradí článek s názvem Cestovní beauty kit.

Pokud nemáte na cestování parťáka, nebojte se na cestu vyrazit sami. Cestování sólo je aktuálně velkým trendem. Co všechno vám přinese, se dočtete v článku Sama na cestách. A kam vám doporučujeme se vydat? Tipy na destinace pro akční povahy odhalíte v článku Dovolená v pohybu, pro milovníky romantických pláží a bílého písku zase v Ostrov s vůní koření. Existuje ovšem i trend opačný – celoroční cestování kolem světa s celou rodinou. S fenoménem worldschoolingu se seznámite v článku Dva roky prázdnin.

Obzvlášť na cestách lidé rádi čtou nebo poslouchají hudbu. Proto jsme i tentokrát připravili výběr knižních a hudebních novinek, stejně tak jako rozhovor s hvězdou z obálky tohoto vydání Magazine, Bárou Polákovou.

Přejeme vám inspirativní čtení, které si můžete vyzvednout zdarma v PALLADIU na patře 0 u Infokiosku

Prohlédnout Magazine

PALLADIUM magazine do schránky

Pokud máte zájem, rádi Vám budeme zasílat poštou aktuální čísla PALLADIUM Magazine. Stačí jen vyplnit níže uvedený formulář.

Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete ZDE kdykoli odvolat či editovat.

Starší magazíny

Podzim/Zima 2017-2018